Hakkımızda

GERMİ METAL SANAYİ A.Ş.

Aile Şirketimizin temeli Ahmet ve İsmet GERMİ kardeşler tarafından 1976 yılında İstanbul’da atıldı. Metal işleme üzerine fason üretimler yapan şirketimiz ürünleri ve dürüst ticaretiyle hızla tanındı. İlk üretim portföyü içerisinde kıyma makinelerinin ayna ve bıçakları da vardı. Ürünlerimiz kısa zamanda tercih edilerek ve müşterilerimizin ısrarıyla, ilk şirket unvanımız: “DOĞAN ÇİFTEL” Adı ile sektörde bilinen bir marka konumuna geçti. Kaliteli metalden dövülerek üretimler yapan firmamız kendi sektöründe öncü olmayı başardı. Türkiye’de “Kıyma Makinesi Ayna ve Bıçakları” üretimi yapan Tek firma olarak rekabetimizi sadece yabancı markalarla yapmaktayız. Ürünlerimiz hem iç hem de dış pazarda talep görmesi sebebiyle, üretimlerimizi uluslararası normlara göre düzenleyerek çeşitli sertifikalarla tescillemekteyiz.

Firmamız metal-dövme üretiminde yarım asra yakın tecrübesi, kalite testlerinde uyguladığı modern teknolojilerle, müşteri memnuniyetine dayanan hizmetiyle çeşitli sektörlerden ve markalardan iş ortaklığı konusunda talepler almaya başladı. Yoğun üretim talepleri üzerine 2016 yılından itibaren SAKARYA/Hendek’teki yeni fabrikamıza taşınarak, günümüz teknolojisine uygun makine parkurunu büyütüp çeşitlendirerek, Ar-Ge ve Proses çalışmaları sonucunda Endüstri 4.0 çerçevesine yakın üretimler yapmayı başardı.

Geçmişindeki tecrübesi ve bugünündeki başarısı ile geleceğine yön veren bir şirket anlayışıyla “DOĞAN ÇİFTEL” olan şirket unvanımız “GERMİ METAL SANAYİ A.Ş.” olarak değişimini gerçekleştirdi. Böylelikle üretimlerimiz markalaşarak; kıyma makinesi ayna ve bıçakları ait markamız “DOĞAN ÇİFTEL” uluslararası platformlarda öne çıkmıştır. “GERMİ METAL SANAYİ” denildiğinde başarının kaynağı; üretilen her ürünün arkasında durmaktır.

Firmamızın kökeninde, kurucularımızın iz bıraktığı en önemli miras:

“VERİLEN SÖZÜN ARKASINDA DURMAK!”

“DOĞAN ÇİFTEL” olarak çizgimizden ayrılmadan siz değerli müşterilerimize ve iş ortaklarımıza otomotiv-traktör parçaları
başta olmak üzere çeşitli sektörlere de hizmet vermeye devam edeceğiz…